Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe

Door2Door

Wszelkie usługi jesteśmy w stanie zrealizować w systemie door-to-door. Oferujemy odbiór pojazdu z Twojego domu, firmy lub innego wskazanego miejsca, a następnie bezpieczny transport do naszego studia. Po wykonaniu umówionego wcześniej zakresu prac dostarczamy pojazd do wskazanej przez Ciebie lokalizacji. Usługę możemy zrealizować również przy pomocy lawety samochodowej, co z pewnością docenią właściciele aut zabytkowych. Kiedy my troszczymy się o Twój samochód, Ty możesz cieszyć się wolnym czasem.
Na terenie Łodzi - usługa darmowa Poza miastem - wycena indywidualna
Zapytaj o cenę

Odbiór samochodów z salonów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dzień odbioru nowego samochodu z salonu to dla wielu moment spełnienia długoletnich marzeń. Wieloletnie doświadczenie przy pracy z samochodami pokazało nam jednak, że nawet fabrycznie nowe samochody potrafią posiadać mikrozarysowania i hologramy spowodowane często niewłaściwym myciem tuż przed wydaniem pojazdu. Często można zauważyć również błędy lakiernicze takie jak zacieki lub wtrącenia oraz wychwycić elementy ponownie lakierowane.
W przypadku dalszego zabezpieczenia w PURE Brothers - usługa darmowa
Zapytaj o cenę

Montaż dokładek

Tuning optyczny to idealny sposób na modyfikację Twojego pojazdu. Oferujemy usługę montażu dokładek, splitterów, a także kompletnych body kitów marki Maxton Design.

Przyciemnianie szyb

Przyciemnione szyby to nie tylko poprawa aspektu wizualnego pojazdu, ale również komfortu jego użytkowania. Usługę wykonujemy całkowicie bezinwazyjnie po wcześniejszym ustaleniu indywidualnego stopnia przyciemnienia.

Usługi lakiernicze

W razie wystąpienia szkód na powłoce lakierniczej pojazdu oferujemy lakierowanie elementów nadwozia w zaprzyjaźnionym warsztacie blacharsko - lakierniczym.

Skontaktuj się z nami

Adres

PURE BROTHERS
Łódź / ul. Oppmana 23
biuro@purebrothers.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek09:00 - 17:00
Wtorek09:00 - 17:00
Środa09:00 - 17:00
Czwartek09:00 - 17:00
Piątek09:00 - 17:00