Auto detailing

Auto detailing

MYCIE SPA

Czyste auto to wizytówka każdego kierowcy. Tylko regularna pielęgnacja pozwala zachować pojazd w doskonałej kondycji. W PURE Brothers podchodzimy do mycia SPA w sposób rzetelny. To nie tylko mycie, to gruntowne oczyszczenie i konserwacja.

Mycie Spa to wieloetapowy proces poszerzony o dekontaminację lakieru w celu całkowitego usunięcia wszelkich zanieczyszczeń drogowych z powierzchni pojazdu. Dbałość o detale takie jak wnęki, nadkola, czy zawiasy oraz użycie specjalistycznych preparatów daje efekt ponadprzeciętnego poczucia czystości i świeżości.

Po tak dokładnym myciu ważne jest również zabezpieczenie pojazdu. W tym celu na lakier, felgi oraz szyby aplikowana jest powłoka hydrofobowa dostosowana do obecnych zabezpieczeń (lub ich braku) o trwałości do nawet 2 miesięcy. Całość zwieńcza aplikacja dressingów na opony oraz zewnętrzne elementy nielakierowane.

Od 180 zł

Czas realizacji: 5h

DETAILING WNĘTRZA

Regularna pielęgnacja wnętrza pozwala na dłużej utrzymać dobrą kondycję tapicerki, dekorów wnętrza oraz elementów dekoracyjnych. Czyste i zadbane wnętrze to gwarancja komfortu użytkowania pojazdu.

Oprócz podstawowych czynności jak odkurzanie, czy mycie szyb, detailing obejmuję czyszczenie wszystkich możliwych plastików wewnątrz pojazdu. Kratki nawiewów, szyny foteli, schowki, mikroskopijne przestrzenie pomiędzy przyciskami czy drobne elementy wokół pasów to tylko niektóre elementy, które obejmuje detailing wnętrza.

W zależności od typu obszycia podczas usługi czyścimy i impregnujemy skórę lub pierzemy tapicerkę materiałową. Dywaniki, podsufitka oraz wykładzina podłogi również otrzymuje solidną dawkę odświeżenia i impregnacji.

Detailing wnętrza to usługa skierowana dla wszystkich, którzy cenią sobie ponadprzeciętną czystość kabiny pasażerskiej. Umów się na wizytę i czerp przyjemności z użytkowania swojego samochodu.

Od 600 zł

Czas realizacji: do 48h (ze względu na czas potrzebny na całkowite wyschnięcie wnętrza)

Cennik

Wybierz wielkość swojego pojazdu

  • Małe: Fiat 500, Toyota Yaris, VW UP!, Audi A1
  • Średnie: BMW 3/4/5, Audi A4/A5/A6, Porsche Boxster/911
  • Duże: BMW 7/X3/X5/X7, Audi A8/Q5/Q7, Porsche Panamera/Cayenne
 

Małe

Średnie

Duże

MYCIE SPA

Od 180 zł

Od 220 zł

Od 260 zł

DETAILING WNĘTRZA

Od 600 zł

Od 700 zł

Od 800 zł

Skontaktuj się z nami

Adres

PURE BROTHERS
Łódź / ul. Oppmana 23
biuro@purebrothers.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek09:00 - 17:00
Wtorek09:00 - 17:00
Środa09:00 - 17:00
Czwartek09:00 - 17:00
Piątek09:00 - 17:00